Kim jesteśmy? Jeszcze o Nas nie słyszałeś?Firma Euro-Majster powstała w 2004 roku w Szydłowcu. Od samego początku działalności zajmujemy się tym na czym znamy się najlepiej - dostarczaniem Państwu najwyższej jakości usług w zakresie serwisu i wulkanizacji opon, wymiany oleju, prostowania felg oraz sprzedaży nowego i używanego ogumienia.

Aby sprostać temu wymaganiu posiadamy cztery profesjonalne stanowiska wymiany opon w serwisie ze specjalistycznym sprzętem. Dzięki temu jesteśmy pewni, że w sezonach wymiany opon nie zaskoczy państwa długie oczekiwania na zmianę opon.

Działalność prowadzimy w Szydłowcu. Jednocześnie oferujemy Państwu pełen zakres usług serwisu mobilnego na terenie województwa Świętokrzyskiego i Mazowieckiego. Dojeżdżamy na miejsce usterki i dokonujemy wymiany bądź naprawy opon na miejscu awarii. Jesteśmy gotowi aby nieść pomoc całodobowo.

W wyniku rosnącej popularności zakupów internetowych wyszliśmy naprzeciw Państwa potrzebom. Posiadając ponad 7 letnie doświadczenie uzyskane w prowadzeniu tradycyjnej sprzedaży opon, rozpoczęliśmy sprzedaż opon nowych i używanych w Internecie. Rozumiemy potrzeby współczesnego konsumenta, który ceni sobie wygodę robienia zakupów w domowym zaciszu i świadomie wybiera produkty z naszej oferty. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj